+420 603 516 833 marta@tovtova.cz

Citlivě vás provedu změnou životního stylu. Nečekejte počítání kalorií, přesně rozepsaný dietní plán, který je potřeba držet po určitou dobu a pak se vrátíte ke svým starým stravovacím návykům. Cílem je,  naučit se vnímat potřeby vašeho těla. Kromě doporučení k jídelníčku můžete očekávat i techniky z jógy, ájurvédy.

Vstupní konzultace

Společně podíváme na váš život na to s čím přicházíte. Vycházím z diagnostiky podle  čínské medicíny a ájurvédy.  Budu se vás ptát na různé otázky, např. jestli máte radši zimu nebo teplo, jaké je vaše trávení, jak spíte…změřím vám pulz a podívám se na jazyk. Budu se vás ptát na vaši práci, zájmy, stravovací návyky….. Na základě tohoto rozhovoru se společně dohodneme, jak bude probíhat naše spolupráce.

Výživový plán

Váš jídelníček sestavíme společně během našich konzultací.Můžete čekat  vše od doporučených potravin, přes recepty, návody, rozvržení jídel během dne,  kde nakoupit,  až po techniky z jógy ájurvédy. Část dostanete vytištěnou, část vám budu předávat ústně, vás odkážu na svůj web, či jiné zdroje.

Close Menu