Přehled kurzů

  • Vaření podle ročních období
  • Indická ájurvédská kuchyně
  • Hubneme s lehkostí
  • Výživa pro krásu a zdraví ženy

Momentálně neprobíhají žádné veřejné kurzy vaření. Hledám novou kuchyň. Pokud máte o nějaký kurz zájem, zaregistrujte se na mém webu a já vám pošlu informace, až kurzy vaření budou opět probíhat. 

Soukromé kurzy vaření

Veškeré kurzy vaření, které nabízím je možné uspořádat i u vás doma. Vyberete si z nabídky. Kurz ráda přizpůsobím vašim přáním.
Maximální počet lidí na domácí kurz je pět. Kurz trvá 5 – 6 hodin včetně přípravy a úklidu. Cena 9 000 Kč. 

Ve vaší kuchyni

Můžete mě pozvat do vaší kuchyně a já vám pomůžu se vším, co pro zdravé vaření potřebujete. Nakoupit, uklidit, rozvrhnout si vaření, …..U někoho začneme po krátké přípravě hned vařit. Někdy budeme kuchyň nejdříve reorganizovat a uklízet, podíváme se do vaší ledničky, do spíže, můžeme jít spolu nakoupit atd. Počet návštěv je individuální, každá kuchyně má své specifické požadavky.
Jedno setkání trvá 3 hodiny. Cena je 1000 kč za hodinu + cestovné. 

V kuchyni,  kde je zmatek, je neprakticky zařízená, přeplněná spotřebiči, potravinami, starým kořením  je náročné vařit a inspirovat se. Dávám přednost jednoduchosti. Pokud máme dobře vybavenou spíž a všechny potraviny na očích, spíše nás napadne co uvařit, než když potraviny lovíme v různých zákoutích. Stačí nám pár hrnců, takové, které nám budou dobře sloužit. Na co jich mít dvacet, když používáme stále dokola tři. Pokud odstraníme nádobí, které nepotřebujeme, vznikne spousta prostoru, který můžeme dobře využít. Je praktické, když většinu nádobí můžeme vyndat  jednou rukou. V průběhu vaření udržujeme v kuchyni pořádek a když dovaříme tak je kuchyně uklizená. Pak je vaření radost.

Vaření na seminářích

Vaření na pobytech pro 20 – 60 lidí. Pokud máte zájem o tuto službu, prosím, kontaktujte mě. 

Close Menu