Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA

TČM pojímá člověka a přístup k jeho léčbě holisticky. Respektuje princip, že v lidském těle vše souvisí se vším. Je to protiklad západní medicíny, která léčí jednotlivé části lidského těla specialisty. Něco se opraví, nicméně častokrát na úkor jiné části těla. TČM pracuje s člověkem jako celkem a ví, že oslabí-li se jeden orgán, následuje dominový efekt, což má vliv na další části těla. Zároveň je ovlivněna i psychika. Začnou vznikat negativní emoce, které zpětně ovlivní určitý orgán a takto se rozvíjí koloběh nerovnováhy. Z tohoto principu se dá pochopit, že lidské tělo i duši nelze léčit odděleně.

 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ, OSOBNÍ WELLNESS PLÁN

Nečekejte přesně rozepsaný dietní plán, který je potřeba držet po určitou dobu a pak se vrátíte ke svým starým stravovacím návykům. Během naší spolupráce Vás postupně provedu změnou Vašeho životního stylu. Budete se učit vnímat opravdové potřeby svého těla, pečovat o sebe, zdravě jíst, vařit.  Z této nabyté zkušenosti budete čerpat celý svůj život a to nejen Vy, ale pozitivní dopad Vaší změny pocítí i Vaši blízcí a okolí.

 

REDUKCE VÁHY

Na základě vstupního vyšetření zjistím, v jakém stavu je váš organizmus, jaký jste konstituční typ. Jestli přibýváte na váze pouze z nevhodného životního stylu, nebo jestli jídlem nahrazujete něco, co vám v životě chybí. Proto je práce s každým klientem velice individuální. Dohodneme se na podrobném postupu terapie a jak často se budeme vídat.

 

DETOXIKAČNÍ PROGRAM

Velice účinný 21 denní program, během kterého dojde k očistě a ozdravení těla, zvýšení energie, úpravě stravovacích návyků, zmírnění či odstranění zdravotních problémů, například nemoci kůže, poruchy spánku, psychické problémy, poruchy trávení a další. Po skončení terapie člověk lépe vnímá potřeby svého těla a rozezná, které potraviny jsou pro něj vhodné a které nikoli. Je to výborný začátek ke změně životního stylu.

 

KURZY VAŘENÍ A SEMINÁŘE

Cílem všech kurzů vaření je naučit se vařit určitý typ jídel. To samozřejmě můžete očekávat i zde. Nicméně mým zájmem a především radostí je zapálit ve Vás plamínek zájmu o zdravou vegetariánskou kuchyni. Ukázat Vám, jak si s ní pohrát, zbavit se předsudků, že co je zdravé, není chutné, a že vařit vegetariánsky neznamená omílat pár receptů dokola.

 

KOUČOVÁNÍ V KUCHYNI

Tato služba je vhodný doplněk k osobnímu wellness plánu. Má návštěva ve Vaší kuchyni bude  plně přizpůsobena Vašim potřebám.  U někoho začneme po krátké přípravě hned vařit. Někdy budeme kuchyň nejdříve reorganizovat a uklízet, vybavíme spíž, můžeme jít spolu nakoupit atd.